Różne typy much

W przypadku wielu zawodów konieczne jest zachowanie eleganckiego stylu, jednak często wykorzystanie krawata po prostu nie wchodzi w grę. Warto wtedy rozważyć użycie muszki, która coraz częściej powraca do męskich stylizacji jako ich awangardowe, niecodzienne uzupełnienie.

Firma Bardeli oferuje muchy różnego typu, w tym muszki kelnerskie lub reklamowe, a nawet zaprojektowane specjalnie dla Pań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na ten niecodzienny produkt. Szyjemy tylko z najlepszych, zachodnich tkanin, z wielką dbałością o szczegóły.

Proponujemy także rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla kobiet, jako uzupełnienie ich eleganckich uniformów służbowych lub niecodzienny dodatek do garderoby.

Muchy w ofercie

muszka kelnerska czarna
Muszki

Muszki kelnerskie

Elegancki strój kelnerski to najczęściej wyprana, doskonale wyprasowana koszula i korespondujące z nią spodnie. Czasami

Wiecej »
muszki reklamowe nadruk
Bluzy nadruki reklamowe

Muszki reklamowe

Odpowiednio dobrane gadżety reklamowe to doskonały sposób na skuteczną promocję. Sprawiają, że uniformy pracowników przestają

Wiecej »
muszka z logo tkanym
Muszki

Muszki z logo

Niezawodnym sposobem na skuteczną reklamę od lat niezmiennie pozostają gadżety z firmowym logo. Ich wykorzystanie

Wiecej »

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów Państwa zamówienia. Nasi sympatyczni konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tkanin, fasonów i wzorów oraz możliwości, jakie oferują.

Zamknij
Kontakt
Mapa